دکل مهاری

هنگامی که هزینه یا در دسترس بودن زمین مسئله ای نباشد ، دکل های مهاری مقرون به صرفه ترین راه حل را ارائه می دهند. دکل های مهاری به سرعت نصب می شوند و اغلب انتخاب اول ارتباطات وایرلس می باشند.

خرید و نصب دکل مهاری کمتر از یک هفته زمان می برد. که در مورد دکل منوپل و دکل خودایستا این زمان حداقل یک ماه می باشد.

با توجه به وزن کم دکل مهاری می توان گفت تنها گزینه نصب دکل بر روی پشت بام می باشد.

به گونه ای که اگر بخواهید یک دکل ۳۰ متری دکل مهاری را نصب کنید بارگذاری روی ساختمان شما ۳۰۰ کیلوگرم خواهد بود و این عدد در مقایسه با بارگذاری دکل خودایستا و دکل منوپل بسیار کوچک است .

ولی باز شما نیاز به بررسی فضای محل نصب خواهید داشت چون برای نصب دکل مهاری با ارتفاع ۳۰ متر شما به فضایی معادل ۲۰ متر مربع نیاز دارید. چون طبق استاندارهای موجود فاصله هر پایه مهار از پای دکل معادل یک سوم ارتفاع دکل می باشد. و این حداقل فاصله می باشد.

این دکل ها با سطح مقطع مثلث (دکل سه وجهی) و یا مربع(چهاروجهی)تولید می شوند.که از آنها به عنوان دکل های سری G نام برده می شود و انواع G35 ، G45،G55 و G80 را می توان نام برد که G80 معمولا برای دکل بادسنجی مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده دکل مهاری :
دکل مهاری با باربری بسیار کم و اغلب در شبکه های رادیویی ، نصب بی سیم و راه اندازی ارتباطات شبکه های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع از دکل ها با توجه به ارتفاع ، میزان باد ، وزن تجهیزات نصب شده ، در هر ۹ متر و گاهی در هر ۶ متر به وسیله سیم مهار از سه جهت با زاویه ۱۲۰ درجه یا چهار جهت با زاویه ۹۰ درجه مهار می شوند .

دکل مهاری G35

سکشن های این دکل مثلث متساوی الاضلاع بوده وطول هر ضلع آن ۳۵ سانتیمتر می باشد و در دو نوع G35-A و G35-B ساخته می شوند در هر دو مدل از میلگرد ساده قطر ۱۰ میلیمتر استفاده می شود و قطر لوله نیز در هر دو ۱٫۲۵ اینچ(۳۲میلیمتر) استفاده می شود ولی ضخامت لوله در نوع A 2 میلیمتر و در نوع B 1.8 میلیمتر می باشد. طول هر سکشن ۳ متر می باشد.

حداکثر ارتفاع نصب دکل مهاری G35 36متر توصیه می گردد.

دکل مهاری G4

سکشن های این دکل در دونوع مثلث متساوی الاضلاع(سه وجهی) ومربع(چهاروجهی) GT45 می باشد و طول هر ضلع آن ۴۵ سانتیمتر می باشد.میلگرد استفاده شده کششی ساده با قطر ۱۰ میلیمتر بوده و قطر لوله نیز ۱٫۲۵ اینچ(۳۲میلیمتر) با ضخامت ۲ میلیمتر می باشد. طول هر سکشن ۳ متر می باشد.

حداکثر ارتفاع نصب دکل مهاری G45 سه وجهی ۶۰متر و GT45چهاروجهی ۸۱ متر توصیه می گردد.

مشخصات سکشن مهاری

مشخصات بیس

متعلقات دکل مهاری :
شما برای نصب دکل مهاری نیاز به متعلقاتی دارید درزیر به آنها اشاره می شود:

۱ بیس پلیت

۲ انکربولت

۳ میله مهار

۴ کرپی(کلمپس)

۵ گوشواره

۶ سیم مهار

۷ مهارکش

۸ تاج دکل

۹ صفحه تعادل

۱۰ پیچ ومهره

برج برتر همه متعلقات اشاره شده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد همه متعلقاتی که می بایست گالوانیزه باشند از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند.

جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان برج برتر تماس بگیرید.

آدرس

تهران – شهریار – جاده آدران روبروی اسد آباد – بوستان دوم – پلاک ۸۷

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه : ۸ صبح – ۱۷ عصر

پنج شنبه: ۸ صبح – ۱۳ ظهر

تلفن

دفتر مرکزی:۶۵۶۸۴۶۸۵ – ۰۲۱

همراه : ۰۹۱۲۴۳۸۷۷۴۰

ایمیل

sales@borjbartar.ir

info@borjbartar.ir